کتاب حجره پریا نوشته محمد حدادپور جهرمی به بیان مجاهدت و جدیت عالمانه نسل سومی ها دانش آموخته حوزه های علمیه خواهران است که در راه مبارزه با ملحدان فعال در فضای مجازی ایران،قدم گذاشتند و با علم،توسل،تذکر و توجه به رسالت طلبگی خویش عمل کردند.

برگزیده:
این پرونده خیلی برایم متفاوت تر از بقیه پرونده ها بود.حساسیت من روی قم و ارادتم به طلبه و اهمیت ویژه امنیت خواهران طلبه،جوری شده بود که استرسم را بیشتر می کرد.مثل بقیه پرونده ها چندان عقل کل،مبتکر و این حرف ها نبودم و همین سبب شده بود که زود جوش بیاورم،زود از کوره در بروم،بچه های خودمان را تهدید کنم و این حرف ها!

خودم هم این را می دانستم،تلاش می کردم دستپاچگی ام را مخفی کنم؛اما نمی شد.نمی دانم می گیرید چه می گویم یا نه؟!از آن دستپاچگی ها که دوست داشتم زود تمام بشود و تهدید از بین برود تا با خیال راحت بتوانم دو سه روز دیگر هم قم بمانم،عشق و حال،حرم و بعدش هم با خیال راحت برگردم.

حالا این مشکل من تنها نبود،حتی امنیت ملی هم درگیر شده بود و از من جواب می خواست.پس برای همه مهم بود؛ اما چون من«مامور سر پنجه»بودم حساسیتش برای من بالاتر از بقیه بود،دیگر حضور زن و بچه هایم هم که ماشاءالله خودش قوز بالاقوز شده بود.
#محمد_حدادپور_جهرمی #مصلی #کتابو_بیار #کتاب #خرید_کتاب #خرید_اینترنتی_کتاب #خرید_آنلاین_کتاب #کتاب_خوب #کتاب_چی_بخونیم #کتابو_بیار
کتاب حجره پریا نوشته محمد حدادپور جهرمی به بیان مجاهدت و جدیت عالمانه نسل سومی ها دانش آموخته حوزه های علمیه خواهران است که در راه مبارزه با ملحدان فعال در فضای مجازی ایران،قدم گذاشتند و با علم،توسل،تذکر و توجه به رسالت طلبگی خویش عمل کردند. برگزیده: این پرونده خیلی برایم متفاوت تر از بقیه پرونده ها بود.حساسیت من روی قم و ارادتم به طلبه و اهمیت ویژه امنیت خواهران طلبه،جوری شده بود که استرسم را بیشتر می کرد.مثل بقیه پرونده ها چندان عقل کل،مبتکر و این حرف ها نبودم و همین سبب شده بود که زود جوش بیاورم،زود از کوره در بروم،بچه های خودمان را تهدید کنم و این حرف ها! خودم هم این را می دانستم،تلاش می کردم دستپاچگی ام را مخفی کنم؛اما نمی شد.نمی دانم می گیرید چه می گویم یا نه؟!از آن دستپاچگی ها که دوست داشتم زود تمام بشود و تهدید از بین برود تا با خیال راحت بتوانم دو سه روز دیگر هم قم بمانم،عشق و حال،حرم و بعدش هم با خیال راحت برگردم. حالا این مشکل من تنها نبود،حتی امنیت ملی هم درگیر شده بود و از من جواب می خواست.پس برای همه مهم بود؛ اما چون من«مامور سر پنجه»بودم حساسیتش برای من بالاتر از بقیه بود،دیگر حضور زن و بچه هایم هم که ماشاءالله خودش قوز بالاقوز شده بود. #محمد_حدادپور_جهرمی #مصلی #کتابو_بیار #کتاب #خرید_کتاب #خرید_اینترنتی_کتاب #خرید_آنلاین_کتاب #کتاب_خوب #کتاب_چی_بخونیم #کتابو_بیار
کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش گستر ماهان محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2019 iBiar.com