کره، مضر یا مفید؟

از بهترین و مقوی ترین مواد غذایی که بسیاری از افراد به خصوص ایرانی ها علاقه زیادی به مصرف آن دارند کره است. کره به دو گروه لبنی و گیاهی تقسیم می شود.

در سالیان اخیر نسل جدید کره ها با نام کره گیاهی یا مارگارین روانه بازار گردیده که با توجه به ویژگی های خوبش طرفداران مخصوص به خود را داراست.

کره از آن دسته از محصولاتی است که باید از مضرات و فواید آن آگاهی کامل داشته باشیم. کره درصد چربی اشباع شده زیادی در خود دارد از این رو برای افرادی که دارای بیماری های قلبی و عروقی هستند مناسب نیست. کره شامل 80 درصد چربی و بقیه آن از آب تشکیل شده است. کره سرشار از ویتامین های مورد نیاز بدن است. باید گفت که با توجه به میزان بالای کالری کره مصرف آن در مقادیر بالا می تواند دردسر ساز باشد اما مصرف متوسط کره می تواند مزایای زیادی را شامل حالتان کند.

جهت بررسی و خرید کالای خود می توانید به دپارتمان سوپرمارکت سایت بیار و به بخش لبنیات رفته و گزینه کره را انتخاب نموده و از یک خرید آسان لذت ببرید و حتی میتونید نمودار تغییرات قیمتی کره را در صفحه کالا بررسی نمائید.

#کره #لبنیات #فروشگاه #فروشگاه #نجم_خاورمیانه #خرید #خرید_آنلاین #رب #رب_گوجه #پاک #شکلی #مهگل #میهن #دامداران #مارگارین #دامداران #کاله #بیار #بهداشت #فروشگاهتو_آنلاین_کن

کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش گستر ماهان محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2019 iBiar.com