رنگ موی ابسولوت:استفاده از آمونیاک گاز به جای آمونیاک مایع که بلافاصله بعد از ترکیب،آمونیاک بخار شده و از بین می رود که نتیجه آن عدم آسیب به موها و همچنین عدم احساس بوی بد آمونیاک خواهد بود.
بدلیل کرم ژل بودن،این رنگ به راحتی از تیوپ خالی شده و بصورت یکنواخت با رنگ های دیگر آلبوم میکس می گردد.

اکسیدان:کرم ژل اکسیدان by fama جهت ترکیب با رنگ هایی که بصورت کرم ژل میباشند،مناسب بوده و ترکیبی حرفه ای و ایده آل را به وجود می آورد که به یکدستی رنگ موها کمک میکند.
بدلیل وجود کمترین میزان آمونیاک در این محصول،مصرف کننده هنگام استفاده سوزشی در کف سر خود احساس نخواد کرد.
کرم های اکسیدان by fama بوی دلپذیر و خوشایندی دارند و در کل نتیجه بسیار مطلوبی به تکنیک اجرا شده می بخشد.
رنگ موی ابسولوت:استفاده از آمونیاک گاز به جای آمونیاک مایع که بلافاصله بعد از ترکیب،آمونیاک بخار شده و از بین می رود که نتیجه آن عدم آسیب به موها و همچنین عدم احساس بوی بد آمونیاک خواهد بود. بدلیل کرم ژل بودن،این رنگ به راحتی از تیوپ خالی شده و بصورت یکنواخت با رنگ های دیگر آلبوم میکس می گردد. اکسیدان:کرم ژل اکسیدان by fama جهت ترکیب با رنگ هایی که بصورت کرم ژل میباشند،مناسب بوده و ترکیبی حرفه ای و ایده آل را به وجود می آورد که به یکدستی رنگ موها کمک میکند. بدلیل وجود کمترین میزان آمونیاک در این محصول،مصرف کننده هنگام استفاده سوزشی در کف سر خود احساس نخواد کرد. کرم های اکسیدان by fama بوی دلپذیر و خوشایندی دارند و در کل نتیجه بسیار مطلوبی به تکنیک اجرا شده می بخشد.
کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش گستر ماهان محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2019 iBiar.com