شرایط و قوانین استفاده از خدمات سامانه بیار

 

کاربر گرامی،
عضویت در شبکه اجتماعی خرید بیار بمعنای تایید قوانین بوده و گام برداشتن بر اساس قوانین باعث پایداری بیشتر ِ سایت و ارائه خدمات بهتر خواهد بود.
شایان ذکر است شرایط و قوانین جدید مندرج در این بخش، همواره جایگزین کلیه مندرجات گذشته محسوب می‌شوند.

• قوانین عمومی
تمامی اصول، روش‌های جاری و فرآیندهای شبکه اجتماعی خرید بیار مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین و آیین‌نامه‌های تجارت الکترونیکی، قوانین حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و قوانین وآیین نامه های فعالیت واحدهای فرهنگی دیجیتال  بوده و کاربران نیز ملزم به اجرای آن می‌باشند. شبکه اجتماعی خرید بیار، روش‌های جاری، فرآیندهای خدمت‌رسانی و تغییرات احتمالی آن را مستمراً به اطلاع کاربران خود می‌رساند. بالطبع کاربران نیز می‌پذیرند که با استفاده دائمی از این صفحه از تغییرات حاصله مطلع هستند.

 توصیف مشتری یا کاربر
اصطلاحاً به شخصی گفته می‌شود که با طی مراحل ثبت‌نام وتایید نهایی، از خدمات ثبت سفارش کالا در این سایت به غیر از مقاصد تجاری بهره می‌گیرد.

 ارتباطات
در هنگام استفاده از خدمات این سایت و یا برقراری ارتباط با ما می‌پذیرید که به صورت الکترونیکی از طریق پست الکترونیکی، پیامک و یا سایر امکانات به درخواست شما پاسخ دهیم.
اطلاعاتی که در هنگام ثبت‌نام در اختیار شبکه اجتماعی خرید بیار قرار داده‌اید اعم از پست الکترونیکی، شماره تلفن همراه و آدرس ، مسیر پاسخگویی و ارتباط سامانه شبکه اجتماعی خرید بیار با شما هستند .
سامانه پیامکی 100007300 به منظور ارسال پیامک از طریق سامانه بیار به شما در نظر گرفته شده است و این سایت هیچگونه تعهدی نسبت به پیامک‌هایی که از سایر سامانه‌ها تحت عنوان بیار به شما ارسال میشوند ندارد. لطفا در صورت دریافت هرگونه پیامکی به غیر از این سامانه آن را از طریق پست الکترونیکی   info@ibiar.com به اطلاع ما برسانید .

• رعایت حریم شخصی
بیار اطلاعاتی را که کاربران در اختیارش قرار می‌دهند مورد احترام قرار داده و از آن محافظت می‌کند. این سامانه در حد توان از حریم شخصی کاربران دفاع کرده و با بهره‌مندی از تکنولوژیهای جدید جهت توسعه امنیت در سایت در راستای رضایتمندی کاربران می‌کوشد.

• چگونگی ثبت و پردازش اطلاعات و ارسال کالا
کلیه سفارشات ثبت شده در روزهای هفته از شنبه تا جمعه در همان روز پردازش شده و امکان سفارش‌گذاری در تمامی روزها از ساعت 8:30  تا 22:00  برای کاربران مهیا می‌باشد. با این وجود در صورتی که موجودی انبار تامین‌کنندگان بیار به پایان برسد، حتی پس از تایید سفارش، حق لغو آن و استرداد وجه برای بیار محفوظ می‌باشد .
بیار می‌تواند بدون اطلاع قبلی نسبت به متوقف نمودن سفارش‌گیری در سایت اقدام نماید. اما کلیه سفارشات ثبت شده قبل از این توقف را به خریداران ارسال می‌نماید. بیار می‌تواند فروش کلیه یا بخشی از محصولات قابل ارائه خود را به هر دلیلی اعم از اتمام موجودی و یا سایر دلایل بدون هرگونه اطلاع‌رسانی قبلی متوقف نماید .
در صورت بروز هرگونه خطای احتمالی در خصوص درج قیمت کالا در سایت حق ابطال سفارش ثبت شده برای بیار محفوظ خواهد ماند.

• استرداد کالا
بیار همواره تلاش می‌نماید تا کالای ارسال شده در نهایت سلامت تحویل مشتری گردد. درصورت هرگونه عدم رضایت از کالای ارسالی، خریدار می‌تواند از دریافت سفارش امتناع ورزد. چنانچه خریدار مبلغ سفارش را به صورت آنلاین پرداخت نموده، می‌بایست از دریافت سفارش و ارائه پین کد به پیک خودداری نماید. بیار متعهد می‌شود که وجه پرداختی را ظرف مدت حداکثر 72 ساعت کاری به حساب خریدار بازگرداند.

• فروش محصولات بهداشتی و مقررات آن
خریدار باید قبل از استفاده از محصولات بهداشتی نسبت به دریافت اطلاعات مربوط به اثرات و آسیب‌های آن و دریافت مشاوره از کارشناسان آن حوزه اقدام نماید. بدیهی است نظرات و پیشنهاداتی که سایر کاربران در قسمت مربوطه قرار داده‌اند تجربه شخصی این افراد بوده و برای سامانه بیار و افراد مذکور هیچگونه مسوولیتی ایجاد نمی‌نماید.
سامانه بیار هیچگونه مسئولیتی نسبت به عوارض ناشی از استفاده کالای سفارش داده شده توسط کاربران ندارد و هرگونه پیگیری می‌بایست از طریق مبادی قانونی، نسبت به شرکت‌های تولید‌کننده انجام گیرد.

• نقدها و نظرات و مطالب بارگذاری شده توسط اشخاص
سایت بیار ممکن است در جهت سهولت عملکرد شما دارای پیوندهایی به سایر سایت‌ها باشد که تحت نظارت این سامانه نیستند و بیار در قبال مطالب و محتوی سایت‌های مذکور مسئولیتی ندارد و لذا شما می‌پذیرید که کلیه مسئولیت‌ها و عواقب ناشی از هرگونه آسیب و خسارت احتمالی را شخصا به عهده خواهید گرفت.
نظرات، پیشنهادات و انتقادات بعد از تایید توسط ناظران در خروجی سایت قرار خواهند گرفت. شایان ذکر است اگر مطالب مطابق با قوانین و شئونات نباشند، تایید نشده و در نهایت به نمایش گذاشته نخواهند شد.
لازم است نظرات سایر کاربران را اصل و پایه انتخاب خود قرار نداده و در انتخاب و تصمیم‌گیری‌های خود تنها به عنوان یک نظر قابل بررسی و تامل به آنها بنگرید. لطفا در قرار دادن نظرات از مبالغه پرهیز کنید.
در صورت مشاهده نظرات مخالف قوانین و شئونات اسلامی، کاربران می‌توانند مراتب را جهت پیگیری و اصلاح به پست الکترونیکی شبکه اجتماعی خرید بیار ارسال نمایند .

 سیاست قیمت گذاری
این سیاست بر طبق قیمت مصرف‌کننده مندرج بر روی کالا و مبتنی بر احترام به حقوق مصرف‌کنندگان می‌باشد و سامانه بیار به صورت مستمر نسبت به بروز‌رسانی قیمت ها اقدام می‌نماید. گفتنی است در مواردی که کالا به طور خاص و در مقطع زمانی کوتاه دچار تغییر قیمت شده باشد، محتمل است قیمت مصرف‌کننده بدلیل موجودی قبلی تامین‌کننده کمتر از قیمت مندرج در سایت باشد. بدیهی است که در چنین موارد خاصی، با توجه به عدم اطلاع شبکه اجتماعی خرید بیار از اختلاف قیمت، کالا بر اساس نرخ روز بفروش خواهد رسید. خریدار باید مستحضر باشد که همواره قیمت‌های مندرج در سایت بیار ملاک محاسبه و صدور فاکتور می‌باشند.

نمایندگی
شبکه اجتماعی خرید بیار هیچگونه نمایندگی خدمات سفارش الکترونیکی در کشور ندارد و کلیه اقدامات از قبیل تراکنش‌های مالی و سایر خدمات قابل ارائه فقط از طریق دفتر اصلی این سایت صورت می‌گیرد.

• حوادث غیر مترقبه
شبکه اجتماعی خرید بیار مسئولیتی در تاخیر یا در دسترس نبودن سایت ناشی از عوامل غیرقابل کنترل مانند عوامل طبیعی، انسانی، قطعی اینترنت و سرویس های مخابراتی و.... به عهده ندارد.
تمامی شرایط و قوانین ذکر شده در حالت عادی قابل اجرا می‌باشد و در صورت بروز هرگونه حوادث غیرمترقبه شبکه اجتماعی خرید بیار مسئولیتی نخواهد داشت.

 محتوا
همه آنچه در شبکه اجتماعی خرید بیار در دسترس کاربران قرار می‌گیرد اعم از کلیه خدمات، صفحات، تصاویر، موارد قابل ذخیره‌سازی، داده ها و محتوای موجود جزئی از اموال شبکه اجتماعی خرید بیار محسوب می‌گردد و حق استفاده و انتشار رسمی آنها مختص شبکه اجتماعی خرید بیار می‌باشد.
کلیه حقوق سایت شبکه اجتماعی خرید بیار شامل قوانین حق تکثیر و غیره به این سایت تعلق دارد .

 

شبکه اجتماعی
1- ارسال پست ها صرفا  بیانگر نظر و عقیده نویسنده‌ی آن بوده و بیانگر نظر و عقیده مسئولان سایت و یا تفکر حاکم بر این سایت نمی‌باشد. 
بدیهی است شبکه اجتماعی خرید بیار در قبال ارسالهای کاربران در این سایت مسئولیتی بر عهده نداشته و نخواهد داشت. ولی در صورت مشاهده یا دریافت گزارش تخلف با خاطی برخورد خواهد شد .

2-درصورت استفاده از شبکه اجتماعی خرید بیار برخلاف قوانین مدنی و رسمی داخلی کشور و در تضاد با حتمیات بین المللی تخلف به حساب می آید.

3- کاربران باید در انتخاب عکس پروفایل خود دقت کنند و از گذاشتن عکس های با پوشش نامناسب و مخالف با قوانین جمهوری اسلامی ایران خودداری کنند .

4- کاربران موظفند از ایجاد هرگونه بحث و جدال در سایت خودداری کنند و در صورت مشاهده اینگونه موارد با کاربران خاطی برخورد جدی صورت خواهد گرفت.

5- هر کاربر می تواند فالور های متعددی داشته باشد یا حسابهای کاربری متعددی را فالو کند.

6- قرارگرفتن هرگونه محتوای مربوط به پورنوگرافی، برهنگی، وقاحت و همجنس گرایی یا استفاده از نمادهای مغایر با شئونات نظام جمهوری اسلامی مانند شیطان پرستی تخلف به حساب می آید.
7- کپی کردن مطالب کاربران خلاف قوانین سایت می باشد و در صورت اثبات داشتن این موضوع با کاربر برخورد میشود .
8- بکار بردن اسامی شامل مدیر - مدیر سایت - مدیر بیار - پلیس بیار - پشتیبانی بیار و امثال این اسامی با تشخیص بیار چه به زبان فارسی و چه به زبان انگلیسی خلاف می باشد و با کاربر مورد نظر برخورد می شود. 
9- کلیه فعالیت هایی که همراه با انتشار ویروس، تروجان یا هرگونه برنامه ی مخرب دیگر باشند تخلف به حساب می آید.

10- از ارسال اسپم جددا خودداری کنید .
11- بیار این حق را برای خود محفوظ میدارد که هر زمانی که بخواهد برای کاربران خود ایمیل ارسال کند .

12- هرگونه اطلاع رسانی به منظور برگزاری تجمعات ، میتینگ ( قرار ملاقات های گروهی ) توسط کاربران این شبکه اجتماعی در خارج از فضای مجازی ممنوع بوده و در صورت مشاهده اینگونه تخلفات ، تمامی مشخصات کاربری خاطی در اختیار مراجع قضایی قرار میگیرد.
13- از پذیرش مدیران شبکه های اجتماعی دیگر که با هدف تحریک کاربران سایت قدم برمیدارند معذوریم و کاربری آنها برای همیشه مسدود میشود .
14- درخواست دوستی و آشنایی جهت ارتباط در فضای مجازی و حقیقی توسط کاربران خلاف قوانین سایت بوده است و در صورت گزارش کاربر مقابل ، توسط مدیران برخورد صورت میگیرد .
15- نشر هرگونه شماره تماس ثابت و همراه و آیدی های مسنجر و لینک در سایت که جهت دوستیابی و هر نوع سوء استفاده باشد ممنوع بوده و بیار می تواند، این موارد را به صلاحدید خود حذف نماید.
16- کاربران مسدود شده فقط از طریق فرم انتقادات و پیشنهادات و یا از طریق تماس تلفنی خود قادر به پیگیری هستند .
17- از ارسال پست های تکراری برای بالا بردن تعداد پست های پروفایل خود یا تعداد پست های گروه خود خودداری کنید .در صورت مشاهده حساب کاربری شما مسدود خواهد شد .
18- از گذاشتن کد های معلق و پاپ آپ در شبکه خودداری کنید .
19- کاربران موظفند طبق قوانین بیار و قوانین مربوط به جرائم رایانه ای فعالیت نموده و مدیران را از هرگونه ارسال خلاف قوانین مطلع سازند.
20- از گذاشتن شماره موبایل یا شماره تلفن ثابت به جای نام کاربری یا اسم کاربری خودداری کنید. 

21- در صورت ایجاد مشکل در سرور فایل های سایت امکان حذف عکس ها و فایل های پیوستی وجود دارد و بدلیل حجم زیاد فایل ها امکان بک آپ گیری وجود ندارد بنابراین بیار مسئولیتی در این زمینه ندارد . 

22- کاربران موظف به انتخاب نام کاربری مناسب و نگهداری از رمز عبور خویش هستند.
23- اگر کاربری در جهت ضربه زدن به سایت قدم بردارد مسدود میشوند.

24- درصورت درخواست هر یک از مراجع قانونی کشور بیار همکاری لازم را انجام خواهد داد.
25- هرگونه سوء استفاده از اطلاعات کاربران، عکسها، مشخصات آنها ممنوع میباشد.
26- در انتخاب نام کاربری خود دقت کنید . کلمات نامناسب اگر در نام کاربری مشاهده شود باعث مسدودی کاربر میشود .
27- هرگونه  نشر و درج مطالب و تصاویر ِخلاف شرع  ممنوع بوده و آی پی و نام کاربری خاطی مسدود و با متخلف برخورد قانونی خواهد شد.
28- تحریک کاربران، تبلیغ و دعوت به شیطان پرستی، فحشا، اعتیاد، خودکشی، سوء استفاده جنسی، شرکت در تظاهرات و تجمع‌های غیر قانونی ممنوع می‌‌باشد و در صورت درخواست قضایی آی پی افراد به آنها داده خواهد شد.
29- هر گونه تحریک کاربران به گونه ای بنا به  تشخیص مدیریت سایت خلاف خواهد بود و کاربر در سایت محدود خواهد شد .
30- تبلیغ و دعوت به شبکه های اجتماعی دیگر یا چت روم ها یا انجمن های گفت و گو و سایت های کسب درآمد ممنوع می باشد .

31- درج و نشر مطالب غلط، بکار بردن کلمات رکیک، دروغ و بی احترامی به کاربران، دین‌، عقاید و اعتقادات، افراد و اشخاص، ارگان‌ها و ادارات، سازمانها و مسئولین خلاف قوانین می‌باشد و می‌بایست از ایجاد گروه‌های سیاسی و ارسالهای مرتبط و مخالف نظام خودداری شود.
32- هرگونه امور تبلیغاتی در فضای سایت ممنوع بوده و جهت امور تبلیغاتی باید با مدیریت سایت هماهنگی شود.
33- ارائه ارسالهای منتشر شده در سایتهای مسدود شده مجاز نمی‌باشد.

34- تبلیغ ادیانی غیر از دین اسلام ممنوع می باشد .

35- انتشار هرگونه فیلتـر شکـن، VPN و پروکـسی خلاف ِ قوانین می‌باشد.
36- هر گونه توهین به مقامات کشوری یا مقدسات جمهوری اسلامی ایران ممنوع بوده و با کاربر خاطی برخورد جدی میشود .
37- تمسخر قومیت ها ممنوع بوده و همه موظف هستند به هموطنان خود با هر قومیتی احترام بگذارند و از ارسال طنز در مورد آنها خودداری کنند.
38- ما حق این را داریم هر کاربری را که در جهت ضربه زدن به سایت یا ایجاد تشنج قدم بردارد همراه با عوامل آنها مسدود و در صورت نیاز تمام مطالب آن را حذف کنیم .
39- حذف کاربری در بیار باعث حذف کامل کاربر نمیشود فقط باعث غیر فعال شدن حساب کاربری و عدم نمایش پروفایل کاربر به دیگران میشود .برای حذف کردن حساب کاربری بصورت کامل باید از طریق فرم پیشنهادات و انتقادات سایت با مدیریت سایت هماهنگ شود .

 

کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش و دانش سپهر محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2024 iBiar.com