ماهی سفید درسته دارا صید روز از دریای خزر میباشد و طبق نیاز مشتری به صورت رایگان پاک شده و در ظروف بهداشتی و سلفون کشیده عرضه میشود.

ماهی سفید (نام علمی: Rutilus kutum) دو نوع پرورشی و دریایی دارد که از لحاظ شکل ظاهری و قیمت متفاوت میباشد .نوع دریایی آن خوشمزه تر و گوشت آن با کیفیت تر میباشد.علاوه بر این ماهی های دریایی بدن آنتی بیوتیک هستند و همچنین خطر ابتلا به بیماری یا عفونت ها را به علت شور بودن آب دریا ندارند ،ماهی سفید تنها در دریای خزر و سواحل ایرانی دریای خزر یافت می شود.اگرچه به علت داشتن تیغ های زیاد خوردن آن دشوار میباشد ولی گوشت سفید و لذیذی دارد و به دلیل ارزش تغذیه ای بالایی که دارد طرفداران زیادی دارد و بسیار خوش خوراک میباشد

ارزش غذایی گوشت این ماهی بنا برسن،جنسیت و زمان نمونه‌برداری متفاوت میباشد از جمله خواص ماهی سفید دریایی میتوان به پتاسیم ،امگا 3 ،ویتامین B، پروتئین، کلسیم،فسفر و منیزیم اشاره کرد. نکته جالب توجه این است که این ماهی هیچ نوع کربوهیدراتی ندارد و چربی آ« بسیار پایین میباشد.اگر جز افرادی هستید که چربی خون بالایی دارید این ماهی یکی از منابع غذایی خوبی است که باعث پایین آمدن کلسترول بد خون می شود.

هنگام خرید انواع ماهی ها سعی کنید بدانید از کدام دریا گرفته شده اند و همیشه از تازگی آن ها مطمئن شوید.اول از همه به خاطر داشته باشید که ماهی را از فروشگاههای معتبر که اصول بهداشتی را رعایت می کند خریداری کنید حتما میدانید که مسمومیت با ماهی بسیار خطرناک میباشد.
ماهی سفید درسته دارا صید روز از دریای خزر میباشد و طبق نیاز مشتری به صورت رایگان پاک شده و در ظروف بهداشتی و سلفون کشیده عرضه میشود. ماهی سفید (نام علمی: Rutilus kutum) دو نوع پرورشی و دریایی دارد که از لحاظ شکل ظاهری و قیمت متفاوت میباشد .نوع دریایی آن خوشمزه تر و گوشت آن با کیفیت تر میباشد.علاوه بر این ماهی های دریایی بدن آنتی بیوتیک هستند و همچنین خطر ابتلا به بیماری یا عفونت ها را به علت شور بودن آب دریا ندارند ،ماهی سفید تنها در دریای خزر و سواحل ایرانی دریای خزر یافت می شود.اگرچه به علت داشتن تیغ های زیاد خوردن آن دشوار میباشد ولی گوشت سفید و لذیذی دارد و به دلیل ارزش تغذیه ای بالایی که دارد طرفداران زیادی دارد و بسیار خوش خوراک میباشد ارزش غذایی گوشت این ماهی بنا برسن،جنسیت و زمان نمونه‌برداری متفاوت میباشد از جمله خواص ماهی سفید دریایی میتوان به پتاسیم ،امگا 3 ،ویتامین B، پروتئین، کلسیم،فسفر و منیزیم اشاره کرد. نکته جالب توجه این است که این ماهی هیچ نوع کربوهیدراتی ندارد و چربی آ« بسیار پایین میباشد.اگر جز افرادی هستید که چربی خون بالایی دارید این ماهی یکی از منابع غذایی خوبی است که باعث پایین آمدن کلسترول بد خون می شود. هنگام خرید انواع ماهی ها سعی کنید بدانید از کدام دریا گرفته شده اند و همیشه از تازگی آن ها مطمئن شوید.اول از همه به خاطر داشته باشید که ماهی را از فروشگاههای معتبر که اصول بهداشتی را رعایت می کند خریداری کنید حتما میدانید که مسمومیت با ماهی بسیار خطرناک میباشد.
کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش گستر ماهان محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2020 iBiar.com