کیا ماهی سرخو خوردن؟؟؟به نظرتون طعمش چطوره؟

این ماهی معروف به ماهی ضد افسردگی میباشد.رنگ ماهی سرخو قرمز متمایل به صورتی می باشد و دارای گردن ضخیم و گوشتالویی است، دهان سرخو بزرگ بوده و کوهان دارد،از ماهی های کم تیغ است وگوشتش بسیار نرم ولطیف میباشد .این ماهی را می توان به صورت کبابی یا سرخ شده طبخ نمود. 
ماهی کبابی سرخوی به علت داشتن امگا 3 بالا برای بیماران قلبی و افراد دیابتی بسیار مفید می باشد. همچنین مصرف این ماهی به صورت کبابی علاوه بر سلامت بیشتر منجر به کاهش حملات قلبی نیز می گردد.بر اساس تحقیقاتی که بر روی 4800 فرد 60 ساله و مسن تر انجام شده است دیده شده افرادی که ماهی سرخو را به صورت کباب شده مصرف کرده اند خطر حملات قلبی را تا 30 درصد کاهش یافته است.
🐟
کیا ماهی سرخو خوردن؟؟؟به نظرتون طعمش چطوره؟ این ماهی معروف به ماهی ضد افسردگی میباشد.رنگ ماهی سرخو قرمز متمایل به صورتی می باشد و دارای گردن ضخیم و گوشتالویی است، دهان سرخو بزرگ بوده و کوهان دارد،از ماهی های کم تیغ است وگوشتش بسیار نرم ولطیف میباشد .این ماهی را می توان به صورت کبابی یا سرخ شده طبخ نمود. ماهی کبابی سرخوی به علت داشتن امگا 3 بالا برای بیماران قلبی و افراد دیابتی بسیار مفید می باشد. همچنین مصرف این ماهی به صورت کبابی علاوه بر سلامت بیشتر منجر به کاهش حملات قلبی نیز می گردد.بر اساس تحقیقاتی که بر روی 4800 فرد 60 ساله و مسن تر انجام شده است دیده شده افرادی که ماهی سرخو را به صورت کباب شده مصرف کرده اند خطر حملات قلبی را تا 30 درصد کاهش یافته است. 🐟
کلیه حقوق این سایت برای شرکت هوش گستر ماهان محفوظ می باشد
Copyright © 2015 - 2020 iBiar.com